Basın Bültenleri
  • Scrikss Cup Eğitime Katkı Turnuvası ile 12 Öğrenci... Scrikss Cup Eğitime Katkı Turnuvası ile 12 Öğrenci... 18 Eyl, 2020 10:41 12 Kategoride, 12 Şampiyona ile 12 Öğrenci’nin Eğitimine Katkı.
  • TBCW ve Adversion Güçlerini Birleştirdi TBCW ve Adversion Güçlerini Birleştirdi 10 Eyl, 2020 13:49 Kafkasya’nın en büyük iletişim platformlarından TBCW ile Felis ve Youtube ödüllü işlerin reklam ajansı Adversion, stratejik iş birliği anlaşması ile global pazarda daha hızlı büyüyecek.
  • Yapay zeka ve endüstriyel IoT teknolojilerinin nab... Yapay zeka ve endüstriyel IoT teknolojilerinin nab... 10 Eyl, 2020 11:08 Yapay zeka (AI) ve Endüstriyel IoT (IIot) alanındaki en son yenilikler, teknoloji lideri Advantech'in ev sahipliği yapacağı büyük bir uluslararası etkinlikte sergilenecek. Teknolojiye yön veren dünyanın dört bir yanındaki teknoloji liderleri bu sanal zirvede bir araya gelecek.
  • Seda Bağcan'dan yeni albüm: Mantrance / Joy Seda Bağcan'dan yeni albüm: Mantrance / Joy 01 Eyl, 2020 15:30 Mantra müziğinin ülkemizde ilk ve tek, dünyada ise az sayıdaki temsilcilerinden olan Seda Bağcan, İngilizce’de sevinç, neşe, eğlence keyif anlamına gelen JOY isimli yeni albümünü yayınladı.
  • “Doğal taşlar kullanım alanına göre değerlendirilm... “Doğal taşlar kullanım alanına göre değerlendirilm... 01 Eyl, 2020 14:46 Doğal taşları kaliteli ya da kalitesiz olarak sınıflandırmak yerine kullanım açısından değerlendirmek gerektiği belirtilirken, doğal taşların kullanım alanlarına göre uzun ömürlü ve kaliteli oldukları kabul ediliyor.