Basın Bültenleri
  • DHL Global Forwarding, Irak ve Türkiye’de önemli a... DHL Global Forwarding, Irak ve Türkiye’de önemli a... 25 Mar, 2019 09:10 DHL Global Forwarding, Türkiye Ülke Müdürü olarak Ingo-Alexander Rahn’ı, Irak Ülke Müdürü olarak da Usam Alyasin’i, atadı.
  • THY’den Toprak Turizm’e bir ödül daha THY’den Toprak Turizm’e bir ödül daha 18 Mar, 2019 09:00 Türk Hava Yolları (THY), Hac&Umre ve Kudüs sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle turizm camiasının kurumsallaşmış acentesi Toprak Turizm’e Hac ve Umre seyahatinde en fazla yolcu taşıyan özel turizm acentesi kategorisinde başarı ödülünü verdi.
  • Veliaht koçluğu iş dünyasında yaygınlaşıyor Veliaht koçluğu iş dünyasında yaygınlaşıyor 12 Ara, 2018 12:41 Veliaht Koçu Tunç Vidinli, profesyonel yönetici koçluğunun bir dalı olan veliaht koçluğu kavramının özellikle aile şirketlerinde genç yöneticilerin ve yönetici adaylarının sıkça rağbet gösterdiğini söyledi.
  • Türkiye ve Özbekistan arasında iş birliği toplantı... Türkiye ve Özbekistan arasında iş birliği toplantı... 12 Ara, 2018 11:14 Türkiye ve Özbekistan’dan 150 yapı ve inşaat firması temsilcisinin katılımıyla yapılan Özbekistan-Türkiye İşbirliği Toplantısı Taşkent’de yapıldı.
  • Prostatta transüretral mikrodalga tedavisi Prostatta transüretral mikrodalga tedavisi 10 Ara, 2018 08:08 Op. Dr. Levent Türk , Transüretral Mikrodalga Tedavisi (TUMT) tedavisi hakkında bilgi verdi. Op. Dr. Türk, bu tedavi ile prostat büyümesi ve kronik prostatitli hastalarda ameliyatsız, etkili, güvenli ve kalıcı sonuçlar alındığını belirtti.