Basın Bültenleri
  • Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği 09 Eki, 2019 13:17 Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.
  • Denizli’de kuruldu 3 yılda Avrupa’ya açıldı Denizli’de kuruldu 3 yılda Avrupa’ya açıldı 03 Eki, 2019 13:48 2014 yılında Denizli'de 3 kişiyle kurulan ve daha sonra Avrupa'ya açılan Türk tasarım atölyesi Hoagard aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesiyle de sokak hayvanlarına destek oluyor.
  • Geç Kalmayın! Çocuklarınızın Gözlerine İyi Bakın! Geç Kalmayın! Çocuklarınızın Gözlerine İyi Bakın! 28 Eyl, 2019 14:12 Göz hastalıklarının çoğu çocukların okul döneminde tahtayı görememesi ve ödevlerine odaklanamamasıyla ortaya çıkıyor; aslında bu sorun çok daha öncesine dayanıyor olabilir. Prof. Dr. Şengül Özdek, göz tedavisinde geç kalmamak için çocuklarda düzenli göz kontrollerinin yapılmasına dikkat çekerek, önemli bilgileri kamuoyuyla paylaşıyor.
  • Türkiye'deki tüm mobil kullanıcılar Electroneum kr... Türkiye'deki tüm mobil kullanıcılar Electroneum kr... 27 Eyl, 2019 13:43 Türkiye'deki 41,000'den fazla Electroneum kullanıcısı artık Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatlarına anında dakika ve internet yükleyebiliyor.
  • Start-up yoluyla göçmenliğe ülkelerin bakışı Start-up yoluyla göçmenliğe ülkelerin bakışı 12 Eyl, 2019 12:19 Her girişimcinin hayali fikrine sermaye çekebildiğini kanıtlamak ve girişiminin globalleştiğini görmek.