Basın Bültenleri
  • Güneydoğu Asya ülkelerinden ‘turizm için sınırları... Güneydoğu Asya ülkelerinden ‘turizm için sınırları... 16 Eyl, 2021 13:29 GTF Asya Liderler Zirvesi'nde buluşan ASEAN ülkelerinin turizm bakanları, ana gelir kaynakları arasında yer alan turizm için sınırların karşılıklı açılması gerektiği konusunda çağrıda bulundu.
  • Yazar Iliyan Kuzmanov’ın yeni kitabı raflarda: If... Yazar Iliyan Kuzmanov’ın yeni kitabı raflarda: If... 07 Eyl, 2021 16:26 Yazar Iliyan Kuzmanov’un yeni kitabı “If You Meet The Buddha Kill Him!” raflardaki yerini aldı. Kitap, motivasyona ve keşfetmeye ihtiyaç duyan insanlar için kılavuz niteliği taşıyor.
  • İmplant ve zirkonyum tedavisi sağlık turizmine kat... İmplant ve zirkonyum tedavisi sağlık turizmine kat... 03 Eyl, 2021 16:30 Türkiye’deki gelişmiş diş tedavisi uygulamalarının sağlık turizmine katkı sağladığını söyleyen diş hekimi Ömer Karaaslan, özellikle gurbetçilerin implant ve zirkonyum tedavilerinde Türkiye’yi tercih ettiğini vurguladı.
  • “Düzgün dişler, ağız sağlığı ve beslenme için çok... “Düzgün dişler, ağız sağlığı ve beslenme için çok... 24 Ağu, 2021 14:37 Diş hekimi ve ortodonti uzmanı Prof. Dr. Sabri İlhan Ramoğlu, düzgün olarak dizilmiş dişlerin hem ağız sağlığı hem de sağlıklı beslenme için büyük önem arz ettiğini söyledi. Ramoğlu, ağız sağlığı ile fiziksel sağlık arasında ilginç bir ilişki olduğunu belirterek, “Ağız sağlığı iyi ise vücudun sağlıklı kalma olasılığı artar.” ifadelerini kullandı.
  • JWA Dubai, girişler için açılış çağrısını başlattı JWA Dubai, girişler için açılış çağrısını başlattı 16 Ağu, 2021 15:54 HONG KONG (ÖİB) – Uluslararası mücevher ve değerli taş endüstrisi için prestijli ve saygın bir etkinlik olan Mücevher Dünyası Ödülleri (The Jewellery World Awards), Orta Doğu'da ticaretin artan önemini kabul eden bölgesel baskısı olan JWA Dubai'yi başlatıyor.