Basın Bültenleri
  • Yiwu’nun resmi web sitesi tanıtıldı: Chinagoods.co... Yiwu’nun resmi web sitesi tanıtıldı: Chinagoods.co... 16 Kas, 2020 10:17 Çin’in “perakende pazarı” olarak bilinen Yiwu şehrinin resmi web sitesi Chinagoods, resmi olarak açıldı. İki milyon işletmeye hizmet veren Chinagoods, 75 bin online mağaza barındırıyor.​​​​​​​
  • 4. Kuşak ve Yol Gençlik Gelişim Kampı ve Eğitmen A... 4. Kuşak ve Yol Gençlik Gelişim Kampı ve Eğitmen A... 13 Kas, 2020 16:49 1 Ekim-24 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenen 4. Kuşak ve Yol Gençlik Gelişim Kampı ve Eğitmen Atölyesi; Çin Bilim ve Teknoloji Derneği (CAST), Çin Halk Cumhuriyeti Bilim ve Teknoloji Bakanlığı (MOST) ve Chongqing Halk Belediye İdari Teşkilatı sponsorluğunda ve IAP SEP, ECOSF ve NASAC'ın kararlı desteğiyle gerçekleştiriliyor.
  • Gayrimenkul ve emlak sektörü yeniden şekilleniyor Gayrimenkul ve emlak sektörü yeniden şekilleniyor 26 Eki, 2020 09:47 Gelişen teknolojiyle beraber Yapay zeka, Veri analitiği gibi teknolojik yenilikler birçok sektörü dönüştürürken, gayrimenkul sektörünü de yeniden şekillendiriyor.
  • Burun Estetiği Sonrası COVİD-19 Testi Yapılır mı? Burun Estetiği Sonrası COVİD-19 Testi Yapılır mı? 23 Eki, 2020 16:25 Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Hünkar Batıkhan, burun estetiği ameliyatının ardından burundan sürüntü yöntemiyle yapılan COVİD-19 testinin burun sağlığı açısından hiçbir sakıncası olmadığını açıkladı. Dr. Batıkhan, burun estetiği yaptıran hastaların telli yüz maskelerini nasıl takmaları gerektiğini anlattı.
  • IAS Yönetim Kurulu ve DEİK Başkanı Nail Olpak bir... IAS Yönetim Kurulu ve DEİK Başkanı Nail Olpak bir... 21 Eki, 2020 13:01 Dünyaya yazılım ihracatı yapan, Türkiye operasyonlarını ve globaldeki etkinliğini her geçen gün artıran teknoloji üreticisi IAS Yönetim Kurulu DEİK ( Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) Başkanı Nail Olpak  İle Bir Araya Geldi.