BingX, Chelsea'nin Resmi Kripto Para Borsa Ortağı Oldu
Basın Bülteni
05 Oca, 2024 16:26
BingX, Chelsea'nin Resmi Kripto Para Borsa Ortağı Oldu
Dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcısı olan önde gelen kripto para borsası BingX, 2023/24 sezonunun geri kalanı için Chelsea'nin Erkek Futbol formalarına ve sonraki iki sezon için de Erkek Futbol idman formalarına "Resmi Kol Sponsoru" oldu.

BingX'in spor ve eğlence sektörüne ilk adımını atan ve mükemmelliğe olan ortak bağlılığın bir kanıtı olan bu stratejik ortaklık, geleceği şekillendirmeye hazır iki endüstri gücünü bir araya getiriyor. Zengin geçmişi ve ölçütleri belirleme konusundaki kararlılığıyla Chelsea FC, 2018'deki kuruluşundan bu yana kripto para dünyasında devrim yaratan BingX ile güçlerini birleştiriyor.

Chelsea FC Gelir Müdürü (CRO) Casper Stylsvig  şu yorumu yaptı: "2024'ü kulüp için son derece heyecan verici bir ortaklığın duyurusuyla başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biriyle olan uyumumuz, kulübümüzün ortaklık ağımızı yenileme ve büyütme tutkusunun bir işaretidir. Hem BingX hem de Chelsea geleceğe yatırım yapma tutkusunu ve kararlılığını paylaşıyor ve önümüzdeki sezonlarda onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz."

Vivien Lin, BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) , ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi: "BingX ve Chelsea arasındaki bu iş birliği, geleceğe yönelik ortak vizyonumuzu ortaya koyuyor. Her iki şirket de vizyoner bir yaklaşımla hareket ediyor ve birlikte kullanıcılarımız ve Chelsea taraftarları arasında yankı uyandıracak yenilikçi deneyimler yaratacağız. Bu ortaklık sadece bugünle ilgili değil, mükemmelliğin ve ileri görüşlü deneyimlerin birlikte yolculuğumuzu tanımladığı bir geleceği birlikte yaratmakla ilgili."

Bu dinamik ortaklıkta Chelsea ve BingX, küresel marka büyümesine ve heyecan verici dijital içerik aracılığıyla hem Chelsea taraftarlarının hem de BingX kullanıcılarının ilgisini çekmeye odaklanan bir dizi etkinlikte iş birliği yapacak. BingX markası, kulübün ikonik Stamford Bridge ve antrenman sahasında belirgin bir şekilde yer alacak. BingX, dünya çapındaki yüz milyonlarca sadık Chelsea taraftarının yanı sıra her sezon Premier Lig'i izleyen milyarlarca kişiyle de bağlantı kuracak.

Bülteni paylaş
0 0