ChuanQi IP "MIR2M : The Grandmaster" hikayesinin filmini yayınladı
Basın Bülteni
22 Oca, 2024 10:16
ChuanQi IP "MIR2M : The Grandmaster" hikayesinin filmini yayınladı
WEMADE (CEO: Henry Chang) bağlı şirketi olan ChuanQi IP yeni blok zinciri tabanlı idle RPG, "MIR2M : The Grandmaster" oyununun hikayesinin filmini resmi YouTube kanalında görücüye çıkardı.
  • Mir Kıtası'nın karşı tarafında yer alan Orta Kıta'da gizlenen Cennet Adası ve Gölge Ustasının hikayesinin filmini yayınlandı.
  • Resmi web sitesinde, Google Play'de ve Apple App Store'da ön kayıt yapılabilir.

Bu videoda "MIR2M : The Grandmaster" oyununun arka planındaki hikaye yer alıyor ve Orta Kıta'nın kökenlerinin yanı sıra kıtanın kontrolünü ilk sakinlerinin elinden almış olan iblislerin korkunç saldırılarını da gösteriyor. Bu kıtada yaşayanlar şiddetli saldırılardan kaçmak için Cennet Adasına kaçmak zorunda kalır.

Cennet Adası, eski dövüş sanatı ustalarının eğitimlerine gizlice devam ettiği saklı bir adadır ve bu yeni oyununun ana sahnesi görevindedir.

Kullanıcılar, Gölge Usta kademesinden başlayarak Orta Kıta'dan Cennet Adası'na sığındıktan sonra eğitim alarak bir Grandmaster olmak için yolculuğa çıkabilir.

Resmi web sitesi, Google Play ve Apple App Store'da 11 Ocak'tan itibaren ön kayıt yapılabilir. Ön sipariş hediyeleri arasında Gölge Ustası Transfer Kartı, 4. Seviye Efsanevi Ekipman Sandığı ve sınırlı sürüm bir kostüm yer alıyor.

 "MIR2M : The Grandmaster" hikayesi resmi YouTube kanalı "MIR2M World"de izlenebilir.

Bülteni paylaş
0 0