Gemak ve Endress+Hauser Türkiye iş birliğini genişletti
Basın Bülteni
08 Eki, 2021 16:11
Gemak ve Endress+Hauser Türkiye iş birliğini genişletti
Endress+Hauser Türkiye, “OEM Prime İş Ortağı” seçtiği Gemak Gıda Endüstri Makinaları ile ortak çözümler sunmaya devam edeceklerini duyurdu.

Gemak ve Endress+Hauser Türkiye, teknoloji uygunluğunu sağlamak, işletme verimliliğini artırmak, maliyetleri azaltmak, riski azaltmak ve son kullanıcı firmalar için daha fazla değer sağlayan yeni hizmet modelleri geliştirmek için 10 seneden uzun süredir işbirliği yapıyor.

Gemak Genel Müdürü Necil Büyükpamukçu, “Endress+Hauser'in OEM Prime İş Ortağı olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz” dedi. “Endress+Hauser, global pazarda olduğu gibi Türkiye’de de enstrümantasyon ekipmanı sağlama konusunda güvenilir bir liderdir. OEM İş Ortağı programı, Gemak için teknik hizmet portföyümüzü genişletmek ve benzersiz müşteri hizmetleri sunarken endüstriye yüksek kaliteli çözümler sağlamaya devam etmek için müthiş bir fırsattır.” 

Endress+Hauser'in OEM İş Ortağı Programı, somut iş sonuçlarına, çalışan eğitimine odaklanan, yüksek düzeyde ve stratejik OEM müşteri ilişkisi geliştiren bir konsepttir.

Endress+Hauser Türkiye Genel Müdürü Lütfü Bilgen, “Gemak’ı OEM Prime İş Ortağı olarak takdim etmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi. "OEM İş Ortağı Programını geliştirmemizin nedeni, iş ortaklarımızın büyüme, operasyonel verimlilik ve müşterilerine daha fazla değer yaratma konusundaki iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Bu kapsamda Gemak’la çalışma fırsatı kazanmak bizim için de heyecan verici bir deneyimdir."

Gemak, OEM Prime İş Ortağı olarak, Endress+Hauser çözümleriyle yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine sunduğu değerleri artıracaktır.

Endress+Hauser Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Bora Sarıhan, "Biz müşterilerimizin süreçlerini iyileştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu sözü her gün uygulama ve sektör uzmanlığımızla, güvenilir bir ortak olarak ve müşterilerimizden edindiğimiz değerli süreç bilgileriyle yerine getiriyoruz." diye ekledi. "Özel bir iş ortağı olarak OEM müşterileriyle yakın çalışmak, kaynaklarımızı teknoloji, yeni gelir fırsatları, müşteri sadakati ve risk/maliyet azaltma üzerinde yoğunlaştırmamıza olanak tanıyor. Gemak ile ortak hedefimiz, bir yandan endüstriyel fabrikalarda sistemlerin sürekli çalışma sürelerini artırırken, diğer yandan da onlara riskleri ve maliyetleri en aza indirmeye yardım etmek için ürünler ve servisler sunmaktır.”

Gemak ve Endress+Hauser'in misyonları, sektörün gereksinimlerini anlamayı, uzun vadeli ilişkiler kurmayı ve müşteri özelindeki zorluklar için doğru teknoloji çözümünü bulmayı içeriyor. OEM Prime İş Ortaklığı, her iki şirketin de müşteri sadakatini artırması, sürdürmesi ve güvenilir iş ortağı statüsünü koruması için tutarlı bir şekilde çaba göstermesini sağlayacaktır.

Gemak hakkında

Temelleri 1969 yılında atılan Gemak, özellikle süt ve süt ürünleri tesislerine yönelik ekipman üretimi, otomasyon ve anahtar teslim tesis kurulmasında öncü kuruluştur. Gemak süt ve meyve suyu tesislerinin yanı sıra, yağ, çikolata, bisküvi, şurup, karamel, salça, ketçap, mayonez ve fermente ürünler gibi diğer gıda prosesleriyle, kimya  ve ilaç sanayine yönelik çözümleriyle de müşterilerine modern, hijyenik, otomatik ve son teknoloji sistemler sunmaktadır.

Endress+Hauser Türkiye hakkında

Endress+Hauser Group Services AG proses, laboratuvar ölçüm teknolojisi, otomasyon çözümleri ve hizmetleri alanlarında dünyanın önde gelen firmalarındandır. 50 ülkede satış merkezleri, 70'den fazla ülkede temsilcileri, 11 ülkede 25 lokasyonda üretim tesisleri bulunan firma, müşterilerinin tesislerindeki proses uygulamalarını güvenli, güvenilir, verimli ve çevre dostu bir şekilde işletmelerine; aynı zamanda süreçlerini ve ürünlerinin kalitesini iyileştirmelerine yardımcı olur. Endress+Hauser müşterileri için, günün her saati ve dünyanın her yerinde güvenilebilecek küresel bir ortak olarak hareket eden bir aile şirketidir. İsviçre merkezli holding şirketine ait Türkiye satış merkezi olan Endress Hauser A.Ş., Endress+Hauser ürünlerini ve uzmanlığını Türkiye genelindeki pazarlara ve müşterilere taşımaktadır. Endress Hauser A.Ş. yerel satışlar, hizmetler ve mühendislik projeleriyle ilgilenmektedir. 

Bülteni paylaş
0 0