OKX, 2024'te McLaren Formula 1 Takımı ile Ortaklığını Yükseltiyor
Basın Bülteni
18 Oca, 2024 09:05
OKX, 2024'te McLaren Formula 1 Takımı ile Ortaklığını Yükseltiyor
Önde gelen bir Web3 teknoloji şirketi ve McLaren Formula 1 Takımının Resmî Birincil Ortağı olan OKX, bugün takımla olan ortaklığının genişletilmesinin bir parçası olarak, OKX logosunun 2024 F1 sezonundaki 20 yarış boyunca, McLaren F1 araçlarının üzerindeki mevcut OKX markalarına ek olarak yan bölmelerinde de yer alacağını duyurdu.

McLaren'in 16 Ocak'ta duyurulan ve OKX markalı yan bölmeleri içeren yeni 2024 otomobil görünümünü, Eylül 2023'te ortaya çıkan OKX-McLaren ortak tasarımı "Stealth Mode" görünümünden ilham aldı.

OKX Pazarlama Direktörü Haider Rafique şunları söyledi : "McLaren F1 Takımının yeni kampanyası 'Whatever It Takes'in bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz. McLaren'ın 2024 sezonuna taşıdığı ruhu seviyoruz ve Singapur'da birlikte tasarladığımız amblemden içeriğin bu yılki tasarıma aktarıldığını görmekten heyecan duyuyoruz. Bu yıl McLaren için özel ve ortaklığımız için de destansı bir yıl olacak gibi görünüyor."

McLaren Racing CEO'su Zak Brown şunları söyledi : "OKX ile ortaklığımız güçlenerek devam ediyor ve geçtiğimiz sezon harika taraftar aktivasyonları gerçekleştirdik. Bu genişletilmiş ilişki aracılığıyla bu başarıyı daha da ileriye taşımayı ve yenilikçi ve ileri görüşlü OKX markasını Formula 1'in hızlı dünyasında ön planda ve merkezde tutmayı dört gözle bekliyorum."

OKX ve McLaren Formula 1 takımı arasındaki bu genişletilmiş ortaklık, Web3 ve blok zinciri ile elit motor sporlarının dinamik dünyaları arasında köprü kurarak hayranları ve meraklıları teknoloji, yenilik ve hızın kesiştiği noktaya daha da yaklaştıran önemli bir adımdır.

Bülteni paylaş
0 0