Üst Düzey Kripto Para Platformu Bybit, Kaldıraçlı Token Ürünlerini Sunmaya Başladı
Basın Bülteni
12 Nis, 2022 08:42
Üst Düzey Kripto Para Platformu Bybit, Kaldıraçlı Token Ürünlerini Sunmaya Başladı
Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para platformlarından Bybit, şu anda BTC3L ve BTC3S olmak üzere iki kaldıraçlı token ile başlayarak Spot piyasasında kaldıraçlı token ürünlerini sunmaya başladığını duyurdu.

Kaldıraçlı tokenler; yatırımcıların herhangi bir marjin, teminat gerekliliği ya da likidasyon riski olmadan kaldıraç seçeneğinin avantajlarından faydalanmalarını sağlayan kısa vadeli yatırım araçlarıdır. Herhangi bir marjin gerekliliği olmadığından kaldıraçlı token ürünleri ile yatırımcılara, çok daha büyük kazançlar sağlayabilecekleri çeşitlendirilmiş bir ürün sunuluyor.

Belirgin bir boğa veya ayı trendinin hâkim olduğu piyasa koşullarında kaldıraçlı tokenler, fiyat dalgalanmalarının olduğu bir piyasadan en iyi şekilde yararlanmanızı sağladıklarından popülerdirler. Her bir kaldıraçlı tokende aslında vadeli sözleşme pozisyonlarından oluşan bir sepet bulunur. Bu vadeli sözleşme pozisyonları ile Bybit’in Spot piyasasında alım-satım yapabilirsiniz. Yatırımcılar artık marjin uyarıları veya likidasyon riski olmadan kaldıraçlı alım-satım yapmak için kaldıraçlı token satın alabilirler.

Bybit’in yeni kaldıraçlı tokenleri olan BTC3L, BTC3S ve BTC3, vadeli BTC sözleşmesinde 3x kaldıraç ile yapılan uzun ve kısa yönlü alım-satım işlemlerini ifade eder. Örneğin, bir gün içinde BTC %1 oranında değişim gösterirse BTC3L %3 oranında değişim gösterir.

Bybit, kaldıraçlı tokenleri kısa vadeli yatırımlarda kullanmanızı tavsiye ediyor. Kullanıcılarımız, Bybit’in Kaldıraçlı Tokenleri hakkında çok daha kapsamlı bilgi edinmek için buradan platformumuzdaki içeriklere erişebilirler.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou bu konu hakkında şunları söyledi: “Kaldıraçlı tokenleri platformumuzda kullanıma açarak kullanıcılarımıza alım-satım işlemleri için harika bir fırsat daha sunuyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Hiç durmak bilmeden “Kullanıcılarımız piyasadaki fırsatlardan nasıl daha fazla yararlanabilir ve kâr sağlayabilir?” diye düşünüp bunu mümkün kılmanın yollarını arıyoruz. Bu noktada kaldıraçlı tokenler bu amaca hizmet edebilecek muhteşem bir seçenek.”

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para platformu olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

Bülteni paylaş
0 0