Basın Bültenleri
  • Grup Ofis Marka Patent ‘partnerlik sistemini' yayg... Grup Ofis Marka Patent ‘partnerlik sistemini' yayg... 12 Eki, 2020 11:10 Sınai Mülkiyet sektörünün öncü ve köklü kuruluşlarından Grup Ofis Marka Patent, bu sene şirket yapılanmasında bir ilki hayata geçirerek “partnerlik” sistemini uygulamaya başlamıştı. Grup Ofis sınai mülkiyet sektöründe uzun yıllar tecrübesi bulunan Marka Vekili Kerem Gökmen’i de bünyesine partner olarak katarak yola devam ediyor.
  • Şirketlerde ‘partnerlik sistemi’ yaygınlaşıyor Şirketlerde ‘partnerlik sistemi’ yaygınlaşıyor 21 Tem, 2020 09:00 İş çevrelerinde değişim devam ediyor. Şirketlerde ‘partnerlik sistemi’ yaygınlaşmaya başladı.
  • Parlak fikirler ormana dönüşecek Parlak fikirler ormana dönüşecek 16 Eki, 2019 14:31 Grup Ofis Marka Patent, Ege Orman Vakfı iş birliği ile yeni bir projeyi hayata geçirdiğini duyurdu. Bornova’nın Naldöken mevkiinde 5 bin fidanlık Grup Ofis Korusu oluşturuldu ve ilk filizleri atıldı.
  • Liseli gençler ‘buluş’la buluştu Liseli gençler ‘buluş’la buluştu 22 Nis, 2019 12:04 ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları bünyesinde eğitim veren ODTÜ Lisesi, bu yıl 4. kez düzenlenecek olan ODTÜ Lisesi Ulusal Forumunu (OLUF19) düzenledi.