Aster Tekstil ve HUGO BOSS Solutions'dan işbirliği
Basın Bülteni
09 Kas, 2017 12:50
Aster Tekstil ve HUGO BOSS Solutions'dan işbirliği
Türkiye’nin hazır giyim alanında ilk 10 ihracatçı firmasından biri olan Aster Tekstil HUGO BOSS Solutions ile bir iş birliğine gitti. Bu kapsamda HUGO BOSS Solutions Aster Tekstil’e, yalın dönüşüm, kalite güvence sitemleri, organizasyonel dönüşüm, stratejik proje yönetimi, insan kaynakları gelişim programları ve endüstriyel ürün geliştirme konularında danışmanlık sunacak.

Üretim ve hizmet kalitesinde mükemmelliği hedefleyen ve kurulduğu 1993 yılından bu yana tüm üretim süreçlerini bu anlayışla şekillendiren Aster Tekstil, HUGO BOSS Solutions’dan danışmanlık hizmeti almaya başladı. HUGO BOSS grubunun dünyadaki en büyük üretim tesisi olan ve akıllı fabrika olma yolunda hızla ilerleyen HUGO BOSS İzmir bünyesinde bulunan HUGO BOSS Solutions, Aster Tekstil’in Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde bulunan tekstil üretim tesisindeki yalın dönüşüm, kalite güvence sitemleri, organizasyonel dönüşüm, stratejik proje yönetimi, insan kaynakları gelişim programları ve endüstriyel ürün geliştirme süreçlerine odaklanacak eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlayacak. Söz konusu iş birliğiyle Türkiye’nin hazır giyim alanındaki ilk 10 ihracatçı firmasından biri olan Aster Tekstil’in son yıllarda gösterdiği istikrarlı büyümenin ve ihracat performansının artarak sürdürülmesi hedefleniyor.

Küresel ölçekte rekabetçiliğini korumak için dönüşüm projelerine ihtiyaç duyan ve fabrikalarını daha akıllı hale getirmek isteyen üreticilere destek vermek amacıyla kurulan HUGO BOSS Solutions, üretim sistemleri mühendisliği, dijital dönüşüm, yalın üretim, kalite ve güvence sistemleri, saha yöneticileri gelişimi ve liderlik gelişimi konularında profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor. HUGO BOSS Solutions’u bünyesinde barındıran HUGO BOSS İzmir üretim tesisleri HUGO BOSS grubunun dünyadaki en büyük üretim tesisi olma özelliğinin yanı sıra, üretim becerileri, teknik bilgi ve inovasyon alanlarında da grubun en önemli endüstriyel bilgi kaynağı olarak gösteriliyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
HUGO BOSS

Adres : Aegean Free Zone, 35410 Gaziemir- Izmir

Telefon : (+90) 232. 298 30 00

Faks : (+90) 232. 298 30 50

Web : http://group.hugoboss.com

İletişim Yetkilisi
  • Tolga BAĞ Tolga BAĞ Consultant, APCO Worldwide Detaylar