Basın Bültenleri
  • Bikiniyi En İyi Taşıyan Ünlü Kim Oldu? Bikiniyi En İyi Taşıyan Ünlü Kim Oldu? 03 Ağu, 2023 17:11 KızlarSoruyor, yaz mevsiminin sıcak günlerinde ünlülerin bikinili pozlarına dair merakı gidermek için Türkiye'nin en büyük online soru cevap sitesi topluluğunda anket düzenledi. "Bikiniyi en iyi taşıyan ünlü sence hangisi?" sorusuyla toplamda 8737 kişinin oy kullandığı bu çekişmeli ankette birbirinden güzel ve fit vücutlarıyla dikkat çeken ünlüler yarıştı.
  • Sosyalleşemeyen Gençler Aşkı Bulamıyor Sosyalleşemeyen Gençler Aşkı Bulamıyor 26 Tem, 2023 13:25 Günümüzde sosyal medyanın hayatımızı kaplamasıyla birlikte, gençlerin çoğunlukla uygulamalar üzerinden birbiriyle tanıştığı bir döneme girdik. Ancak, yine de gençlik yalnızlık konusunda şikayetçi. KızlarSoruyor, topluluk içinde yaptığı anket sonuçlarını açıkladı ve gençlerin sosyalleşme konusunda endişeli olduklarını ortaya koydu.
  • Eda Ece Türkiye'nin Barbie'si Seçildi Eda Ece Türkiye'nin Barbie'si Seçildi 26 Tem, 2023 13:20 Tüm dünyayı etkisine alan Barbie çılgınlığı Türkiye'yi de sardı. Barbie filminin dünya genelindeki popülerliği ve etkisi tüm medyayı sarsarken, ‘Onların Barbie’si olur da bizim olmaz mı?’ diyen KızlarSoruyor, hazırladığı anketle Türkiye’nin Barbie’sini seçti.  
  • Eğitim ve Kariyer Hayatında İlham Olmak İçin Kızla... Eğitim ve Kariyer Hayatında İlham Olmak İçin Kızla... 19 Tem, 2023 17:17 KızlarSoruyor’un “Kızlar Bir Adım Öne” sosyal sorumluluk projesi, kadınların kariyer ve eğitimlerini desteklemek amacıyla hayata geçirilen önemli bir girişim olarak dikkat çekiyor. Bu ilham verici proje, son zamanlarda sosyal medya influencerlarının da dikkatini çekmeye başladı.
  • Dijital Detoks: Çocuklarımızı Yaz Tatilinde Teknol... Dijital Detoks: Çocuklarımızı Yaz Tatilinde Teknol... 21 Haz, 2023 15:12