Basın Bültenleri
  • IdeaSoft ve MegaMerchant E-ihracat İçin Güçlerini... IdeaSoft ve MegaMerchant E-ihracat İçin Güçlerini... 26 Nis, 2024 13:00 Profesyonel e-ticaret çözümleri üreticisi IdeaSoft ile Türkiye’nin ilk E-İhracat Konsorsiyumu MegaMerchant önemli bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda IdeaSoft müşterileri MegaMerchant ile ilk 3 ay yüzde 0 komisyon avantajından faydalanarak Amazon, Walmart, eBay, Otto gibi 20’yi aşkın global pazar yerlerine açılarak e-ihracat yapabilecek.
  • MegaMerchant, Pazarlama Veri Analitiği Uzmanı Orph... MegaMerchant, Pazarlama Veri Analitiği Uzmanı Orph... 14 Mar, 2024 13:15 MegaMerchant ve Orphex, Amazon satıcılarına yepyeni bir veri analizi deneyimi sunuyor. MegaMerchant, pazarlama veri analitiği uzmanı Orphex ile güçlerini birleştirerek, Amazon satıcılarının reklam yatırımlarından maksimum verim alabilmelerini sağlıyor.
  • MegaMerchant ve Propars, Türk satıcılara Otto'nun... MegaMerchant ve Propars, Türk satıcılara Otto'nun... 13 Mar, 2024 10:50 Otto, 11 milyondan fazla aktif müşterisiyle, ürünlerini küresel çapta tüketicilerle buluşturmak isteyen satıcılar için birçok fırsat sunuyor. MegaMerchant, Propars iş birliği ile uçtan uca entegre bir çözüm sunarak, markaların Otto'da satış potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmalarını sağlıyor.
  • MegaMerchant, kadın ihracatçıları desteklemeye dev... MegaMerchant, kadın ihracatçıları desteklemeye dev... 08 Mar, 2024 13:54 MegaMerchant, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde düzenlediği etkinlikte, ekonomi, iş dünyası, teknoloji ve lifestyle gibi çeşitli alanlardan değerli kadın girişimcilerle bir araya geldi. Gerçekleşen panelde, MegaMerchant'ın kadın üreticilerin E-ihracat süreçlerini destekleme yaklaşımı ele alındı.