ARTROFLEX HYA-C-II, Kolajen Ve Hyaluronik Asidi Tek Bir Kapsülde Buluşturuyor!
Basın Bülteni
01 Ağu, 2017 06:00
ARTROFLEX HYA-C-II, Kolajen Ve  Hyaluronik Asidi Tek Bir Kapsülde Buluşturuyor!
Vitamin ve mineral besin takviyesi konusunda Türkiye’nin önde gelen markası Nutraxin’in, yoğun tempoda spor yapanlar için  geliştirdiği, kollajen ve hyaluronik asiti bir arada sunan ürünü Artroflex HYA-C-II,  spor sonrası oluşan eklem hasarı ve ağrılarını giderilmesini sağlayarak kullanıcılarına sınırsız hareket imkanı sunuyor!

Nutraxin’in spor yaparken daha rahat hareket etme özgürlüğü sunan yeni ürünü Artrolex HYA-C-II’nin gücü ile tanış!

Nutraxin, yüksek tempolarda spor yapanlarda ortaya çıkan eklem ağrılarını gidererek sınırsız hareket gücü sağlamak için geliştirdiği yeni ürünü Artroflex HYA-C-II ile kullanıcılarına daha kaliteli bir yaşam vaat ediyor. Nutraxin, ağrısız ve zinde bir vücuda sahip olmak isteyen herkesin sağlıklı yaşama destek verme misyonu ile yanında olmayı hedefliyor ve spor yapmayı bir yaşam biçimi haline getiren herkesi Artroflex HYA-C-II ile destekliyor.

 

İhtiyacın olan enerjiyi Artroflex HYA-C-II ile yakala!

Artroflex  HYA-C-II , içeriğinde yer alan özel formülasyon ve etki mekanizması ile profesyonel ve amatör tüm sporcularda, yoğun tempolu antrenmanlar sonucu oluşan eklem ağrısını azaltmada ve hasar görmüş  dokuyu onarmada kendini kanıtlamış bir ürün olma özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Artroflex HYA-C-II kullanıcılarına kollajen ve hyaluronik asiti bir arada sunarak  kıkırdakların yenilenip, esnek bir yapıya ulaşmasını sağlarken bir yandan da spor esnasında alınması gereken günlük enerjiyi  tek bir kapsül içinde bir araya getiriyor. İçeriğinde yer alan ve özellikle eklemlerin yenilenmesini sağlayan “Doğası bozulmamış Tip II Kollajen” ile kısa sürede daha etkin sonuç sunan Artroflex HYA-C-II korkusuzca spor yapmanız için gerekli tüm desteği bir arada sunarak hayatınızı kolaylaştırıyor.

Tek bir kapsül ile tüm ihtiyacınızı karşılayarak, sınırsızca hareket etmenize olanak sağlayan

Artroflex HYA-C-II aynı zamanda içeriğinde yer alan Glukozamin,Kondroitin ve MSM ile spor esnasında yaşanan ağrıyı ve sonrasında kaslarda oluşan ödemi azaltarak kullanıcılarına günün her anında ağrısız ve enerjik bir vücut vaat ediyor.Spor esnasında oluşabilecek yaralanmalara karşı koruyucu ve hasarların giderilmesine de extra destek sağlar.


Hakkında:

Tüm ürünleri alanında uzman bilim insanları tarafından bitkisel özler kullanılarak formülize edilen Nutraxin,  her daim daha sağlıklı bir yaşam fırsatı sunma misyonu ile kullanıcılarını destek olurken hareket sınırlaması olmadan rahatça spor yapabilmeniz için Artroflex HYA_C_II’yi beğeninize sunuyor.

Ancak her ürün gibi Artroflex’i kullanmadan önce mutlaka doktora ve/veya bir eczacıya danışmak gerektiğini hatırlatmakta yarar var. Nutraxin Artroflex 109,90 TL satış fiyatı ile sadece eczanelerde yerini alıyor.

 

Detaylı Bilgi İçin: 0216 643 0006

Bülteni paylaş
0 0