Uğur Soğutma SAP’a hatasız geçişini kutladı
Basın Bülteni
01 Kas, 2016 07:00
Uğur Soğutma SAP’a hatasız geçişini kutladı
Uğur Soğutma A.Ş. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) programı SAP’a hatasız geçişini 19 Ekim 2016 tarihinde düzenlediği teşekkür yemeği ile kutladı.

Nysa Otel’de düzenlenen teşekkür yemeğinde anahtar kullanıcılara başarı belgesi ve plaket verildi.

Uğur Soğutma, iş süreçlerini iyileştirmek, finansal ve operasyonel verilerini daha verimli yönetebilmek için bir yılı aşkın süredir danışman firma Detaysoft ile başlattığı SAP S/4 HANA 360 derece Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) dönüşüm projesine geçişi hatasız bir şekilde gerçekleştirdi. Projenin 1 Ekim 2016 itibariyle canlıya alınmasından sonra hatasız geçilmesini SAP temsilcileri, Detaysoft danışmanları, Uğur Soğutma A.Ş.’nin anahtar kullanıcıları ve Uğur Soğutma A.Ş.’nin Yönetim Kurulu üyesinin katılımı ile Nysa Otel’de teşekkür yemeği düzenlendi.

Uğur Soğutma tarafından bir yılı aşkın çalışmaları ve başarılarından ötürü danışman şirket çalışanları ve anahtar kullanıcılara plaket ve teşekkür belgesi verildi. Teşekkür yemeğine aileleriyle katılan davetliler, plaket ve başarı belgelerini SAP temsilcisi ve Uğur Soğutma Yönetim Kurulu Üyesi elinden aldı.

Uğur SAP proje sorumlusu tören sonrası yaptığı konuşmada, projede emeği geçen tüm çalışanlara, Detaysoft firmasına ve destek ekiplerine çıkardığı özverili iş için teşekkür etti. Bu kazanımların müşterilere, çalışanlara, tedarikçilere ve ülkeye hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Bülteni paylaş
0 0