Basın Bültenleri
  • Dijital Melek Yatırımcılık 3. dönem başvuruları ba... Dijital Melek Yatırımcılık 3. dönem başvuruları ba... 09 Nis, 2018 06:10 Dijital Melek Yatırımcılık 3. dönem başvuruları başladı. Dijital Melek Yatırımcılık, dijital dünyada, yüksek potansiyeli olan ve sürdürülebilirliği olan girişimlerin dijital pazarlamanın her alanında desteklenmesiyle gerçekleşen yeni nesil bir melek yatırım modeli.
  • Dijital Melek Yatırımcılık 2'nci dönem kazananları... Dijital Melek Yatırımcılık 2'nci dönem kazananları... 13 Kas, 2017 08:24 Dijital Melek Yatırımcılık 2'nci dönem kazananları belli oldu. Yaklaşık 3 aylık süreç sonunda Appvice, EDSM, Bir Bilene Sor, Nar ve Nakitup projeleri, dijital melek yatırım almaya hak kazandı.
  • Dijital melek yatırımcılık programı birinci dönem... Dijital melek yatırımcılık programı birinci dönem... 07 Tem, 2017 11:53 Dijital dünyada yüksek potansiyelli ve sürdürülebilir girişimleri dijital pazarlamanın her alanında destekleyen bir melek yatırım modeli olan Dijital Melek Yatırımcılık Programının sonuçları geçtiğimiz hafta açıklandı.
  • Melek yatırımcılıkta yeni dönem: “Dijital melek ya... Melek yatırımcılıkta yeni dönem: “Dijital melek ya... 13 Oca, 2017 07:58 Melek yatırımcılık, dijital pazarlamanın yükselişe geçmesi ile birlikte dijital melek yatırımcılık adıyla girişimlerin dijital dünyada varlığını sürdürebilmesine katkı sağlıyor.
  • Mobil e-ticaret pazarı büyüyor Mobil e-ticaret pazarı büyüyor 25 Eki, 2016 13:42 Teknolojik gelişmelere ayak uyduramayan birçok köklü şirketin küçüldüğüne dikkat çeken Webtures CEO'su Kaan Gülten, e-ticaret trendlerine uyum sağlayan markaların hızla büyüdüğünü belirtiyor.