Basın Bültenleri
  • Sakura – Gelecek Çiçek Açsın Projesi İlk Mezunları... Sakura – Gelecek Çiçek Açsın Projesi İlk Mezunları... 13 Haz, 2024 15:00 110 yılı aşkın tarihiyle Japon devi Yanmar’ın Türkiye’deki tam iştiraki Yanmar Turkey, Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) ile başlattığı “Sakura – Gelecek Çiçek Açsın” projesinin ilk mezunlarını 8 Haziran’da verdi.
  • Yanmar, ‘’Green Challenge 2050’’ Hedefi Doğrultusu... Yanmar, ‘’Green Challenge 2050’’ Hedefi Doğrultusu... 05 Haz, 2024 10:00 Yanmar, 2050 yılına dek sıfır sera gazı salınımı ve sıfır atık oluşturma beyanı doğrultusunda belirlediği ‘’Yanmar Green Challenge 2050’’ hedefi için üretim tesisi ve yönetim merkezlerinde daha az fosil yakıt, daha az enerji, daha az kâğıt ve daha az plastik tüketmeye odaklanan çözümler geliştiriyor.
  • Yanmar Turkey, İzmir’deki Traktör Üretim Tesisi’nd... Yanmar Turkey, İzmir’deki Traktör Üretim Tesisi’nd... 03 Haz, 2024 12:03 Yanmar Turkey ve Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Sakura – Gelecek Çiçek Açsın’ sosyal sorumluluk projesi, geleceğin yeteneklerinin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Yanmar’ın faaliyet gösterdiği kara, deniz ve şehir alanlarında düzenlenen etkinliklerle devam ediyor.
  • Yanmar Turkey, Automechanika Fair İstanbul’da yeri... Yanmar Turkey, Automechanika Fair İstanbul’da yeri... 17 May, 2024 11:17 Yanmar Turkey, 23-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 17’inci kez düzenlenecek olan; Otomotiv, makine ve motor endüstrisi için dünyanın lider ticaret fuarı markası Automechanika'nın Türkiye'deki tek etkinliği Automechanika Fair İstanbul’a katılıyor. Yanmar Turkey, yüksek performanslı motorları ve orijinal yedek parçalarını fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.
  • Yanmar Turkey; Solis ve Yanmar markalı traktörleri... Yanmar Turkey; Solis ve Yanmar markalı traktörleri... 14 May, 2024 10:28 Dünya Çiftçiler Günü için Türkiye’nin en çok traktör satan 8’inci üretici markası konumuna yükselen Yanmar Turkey önemli mesajlar paylaştı. Yanmar Turkey’in Tarım İş Kolu ve İş Geliştirme Direktörü Murat Balkan Kanbir, Türk çiftçisi ile el ele vererek Türkiye genelinde tarımsal üretimi artırmak için çalıştıklarını söyledi.