Dijital Pazarlama Konferansı Digitalzone, 20-21 Ekim’de Hilton Bomonti’de!
Basın Bülteni
17 Eki, 2017 09:18
Dijital Pazarlama Konferansı Digitalzone, 20-21 Ekim’de Hilton Bomonti’de!
Türkiye'nin ilk dijital pazarlama konferansı olan Digitalzone konferansına imza atan Zeo Agency ekibi, bu yıl düzenledikleri etkinlikte alanlarında başarılı dijital pazarlama uzmanlarını İstanbul’da ağırlamak için kolları sıvadı.

SEO alanında son derece önemli bir girişim olan konferans ilk defa 2013 yılında düzenlenmişti. Son derece geniş bir katılım eşliğinde gerçekleşen Digitalzone sektördeki profesyonel isimlerin tecrübelerini paylaştığı bir platforma dönüştü.

2013 yılında SEOzone ismiyle gerçekleştirilen etkinlik kapsamında çok sayıda SEO ve dijital pazarlama uzmanı Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde buluştu. İlk defa düzenleniyor olmasına karşın 230 katılımcı ile hayat bulan konferans 8 yabancı konuşmacıyı ağırlamıştı. 2014 yılında ise ilgi daha da arttı. Bu defa Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleştirilen konferansta katılımcı sayısı da 430’a çıktı. Yine 8 yabancı konuşmacı ve Türkiye’de görev yapan çok sayıda başarılı ismi buluşturan etkinlik sunduğu geniş network ağıyla da yüzleri güldürmüştü. Zeo Agency adlı SEO ajansı tarafından düzenlenecek konferans bu bağlamda Türkiye’nin ilk uluslarası SEO etkinliği olmuştu.

İlginin fazla olması nedeniyle 2015 yılında 3 güne çıkarılan konferans bu kez Marriott Hotel Şişli’de düzenlendi. Bu konferans boyunca 28 yabancı konuşmacı bilgi ve deneyimlerini katılımcılara aktardı. 2015’te 550 katılımcı konferanstan faydalanma şansını yakaladı. Son derece verimli geçen bu sürenin ardından 2016 yılı konferansı merakla beklenmeye başladı.

2016 yılında etkinlik adı değişti ve Digitalzone’16 adıyla Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlendi. SEO sektörünün en önemli isimlerinden Moz'un yeni başlayanlar için SEO kaynağının yazarı Rand Fishkin'in 2016'da konuştuğu, 16 yabancı konuşmacının yer aldığı bu etkinlikte katılımcı sayısı 600’e yükseldi. Bu etkinlikte özellikle SEO ve Dijital Pazarlama alanında en önemli konular ve en güncel meseleler mercek altına alındı.

Digitalzone’17 İçin Geri Sayım Başladı!

Her yıl ilginin arttığı ve daha zengin bir içerikle gerçekleştirilen etkinlik bu yıl Digitalzone’17 adıyla 20 ve 21 Ekim 2017 tarihinde düzenlenecek. Her sene olduğu gibi bu sene de dikkat çeken benzersiz bir konuşmacı listesi mevcut. Cindy Krum, Emily Grossman, Kaspar Szymanski, Michal Magdziarz, Millie Ismail, Samuel Scott ve Gerard Compte konferansta söz alacak yabancı konuşmacılar arasında yer alıyor. Konferans hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz: https://zeo.org/digitalzone/

Her biri daha önce dünyaca ünlü Mozcon, BrightonSEO ve SMX gibi konferanslarda konuşmuş olan isimlerin bir çoğu, ilk kez Digitalzone konferansıyla İstanbul’a gelecek. Etkinlik bu yıl bir çok anlamda daha fazla dijital pazarlama odağında gerçekleşecek ve bununla beraber teknik SEO, outbound marketing, mobil ve PPC alanlarında da en önemli konular masaya yatırılacak. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek olan konferansa 800’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanı katılacağı için network açısından da benzersiz fırsatların olacağını tahmin etmek güç değil.

Ayrıntılı bilgi için: https://zeo.org/tr

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Zeo

Adres : Bilkent Cyberpark Technology Development Zone Tepe Building No:4-5, Cankaya Ankara, 06800

Telefon : 0 850 302 25 52

Web : http://www.seozeo.com

E Posta : info@seozeo.com

İletişim Yetkilisi
  • Ceyda Arıcıoğlu Ceyda Arıcıoğlu Outreach Executive Detaylar