Dijital Pazarlama Uzmanları Digitalzone‘16’da buluşuyor
Basın Bülteni
20 Eki, 2016 15:00
Dijital Pazarlama Uzmanları Digitalzone‘16’da buluşuyor
Yiğit Konur önderliğindeki Zeo aracılığıyla dijital pazarlama uzmanları için düzenlenen Digitalzone’16 etkinliği, 21-22 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel, Şişli’de yerini alıyor.

Digitalzone etkinliği bu sene dördüncü yaşına giriyor ve her sene katılımcı sayısını arttırarak yoluna devam ediyor. Birincisi, 2013 senesinde “SEOzone” adı altında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Saray’ında 200 katılımcı ile gerçekleşen Digitalzone, 2014 yılında Radisson Blu Hotel’de 400 kişinin katılımıyla gerçekleşti. 2015 senesinde Digitalzone, “SEOzone” ve “Contentzone” konferanslarıyla 3 gün süresince yapılmış olup 20’den fazla konuşmacıyı ve 600’ün üzerinde katılımcıyı ağırlamıştır. Bu sene 21-22 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel, Şişli’de gerçekleşecek olan Digitalzone 700 katılımcıyı beklemektedir.

2015 senesinde DeepCrawl yönetici direktörü olan Mark Thomas gibi önemli yabancı konuşmacıları ağırlayan Digitalzone, bu sene de MOZ’un kurucusu Rand Fishkin ve SEER Interactive kurucusu Wil Reynolds gibi alanında markalaşmış konuşmacıları ağırlamaktadır. Bu sene yapılacak olan konferanstaki bazı konuşmacıların 21 Ekim’de yapacakları sunumların konu başlıklarına bir göz atalım.

  • Rand Fishkin: 2016 Yılında Pazarlama Uzmanları Google’a Nasıl Uyum Sağlamalı?
  • Wil Reynolds: Müşterinize, Yöneticinize ve Google’a Hitap Eden Bir SEO Altyapısı Oluşturmak
  • Yiğit Konur: Dijital Pazarlama Yatırımlarınızı Dashboard’lar Aracılığıyla Kolayca Ölçümleme Yolları

Bu 3 konudan da anlayabileceğiniz gibi 21 Ekim’de siz dijital pazarlama uzmanlarına yapılacak sunumlar sizlere SEO üzerine yeni fikirler oluşturup ticari hayatınızda olumlu etkiler oluşturabilir. 21 Ekim tarihinde toplamda 8 adet sunum olacak ve bu sunumlar hem yerli hem yabancı konuşmacılar tarafından yapılacaktır.

22 Ekim’de ise SEO Lounge oturumlarına ağırlık verilip katılımcıların daha aksiyon odaklı oturumlara katılma fırsatı yaratılıyor. 22 Ekim’de yapılacak olan oturumların konuşmacılarına bakacak olursak n11.com’un SEO yöneticisi olan Uğur Eskici’yi ve Hepsiburada.com’un 3 yıldır SEO bölümünü yöneten Okan Kortan’ı görebiliriz.  21-22 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel, Şişli’de gerçekleşecek olan Digitalzone konferansına katılacak tüm konuşmacılar ve etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak ve bilet fiyatlarını öğrenmek için Zeo.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Zeo

Adres : Bilkent Cyberpark Technology Development Zone Tepe Building No:4-5, Cankaya Ankara, 06800

Telefon : 0 850 302 25 52

Web : http://www.seozeo.com

E Posta : info@seozeo.com