2023 Dekorasyon Trendleri
Basın Bülteni
30 Kas, 2022 15:10
2023 Dekorasyon Trendleri
Konforlu ve şık bir eve sahip olmak herkesin hayalidir. Özellikle yeni yıl, harekete geçmek için güzel bir zaman.

Biz de Loda Mobilya olarak sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için tasarlıyor ve üretiyoruz. Öyleyse hemen şimdi 2023 dekorasyon trendlerine göz atalım.

Berjerler baş rolde…

2023 dekorasyon trendleri arasında berjerler dikkati çekiyor. Bu yıl berjerler zengin modelleriyle karşımıza çıkıyor. Farklı pek çok tasarımın olması, seçme aşamasında farklı ve zengin olanaklar sağlıyor. Trendlerin arasında farklar olsa da evinizde keyifli bir ortam oluşturmak için herkesin tercih ettiği bir seçenek mutlaka var. Berjerlerin en büyük özelliği rahatlığı ve dekorasyonda birçok alanda kullanılabilmesidir. Örneğin bu yıl ahşap berjerler, zengin tasarımları dokulu kumaşları ve metal detaylarıyla göz alıcı bir görünüm sunuyor.

Yaşam alanlarında konfor ön planda

Bir evi keyifli kılan en önemli şey oturma gruplarıdır. Bu konuda seçenekleriniz çok fazla. Rahat koltuklar, dokulu kumaşlar, ahşap ürünlerin sıcak tonları ve toprak renkleri dekorasyon sahnesinde karşımıza çıkıyor.

Oturma odası dekorasyonunda önceliğinizin mobilyalar olması gerekiyor. Bunun için de seçtiğiniz mobilyaların hem konforlu hem de gösterişli olması önemli. Zamanınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz dinlenme ve eğlenme ortamı olan oturma odalarınız, yaşam tarzının önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Dolayısıyla rahatlığınızdan ödün vermemelisiniz.

Sıcak ve Doğal Tonlar Bizleri Karşılıyor

Renklerde ise hem canlı hem de soft renkleri aynı anda kullanmaya devam edeceğiz. Açık ve koyu renklerin, yani zıtlıkların aynı mekanda daha çok tercih edildiğini göreceğiz. Ahşabın sıcaklığını ve mermerin doğal yapısını üzerinde barındıran mobilya ve aksesuarlar, 2023’ün yine gözde parçaları olacak. Toprak tonları yaşam alanlarınıza daha sıcak ve rahat bir görünüm katmanıza yardımcı olurken; yeşil, turuncu tonları ise bu tonlarla iyi uyum sağlıyor. 

Özel Köşeler 

Evinizin herhangi bir yerinde kendinize özel köşe oluşturmak, huzur ve mutluluk getirecektir. Salonunuzda, yatak odanızda veya çalışma odanızda oluşturacağınız bu köşe sadece size özel olabilir. Rahat berjeriniz, size özel sehpanız ve belki bir kitaplık…Pencere önünde konumlandırabileceğiniz köşenizde tarzınızı yansıtan kırlentler, kitaplarınız, aydınlatmalarınız her şey sizi yansıtacak. Yapacağınız bu ufak dokunuşlar yaşam alanınızı daha sıcak hale getirecek ve sizi daha mutlu edecektir.

Yumuşak Formlar

Yumuşak formlar, doğal ahşaplar ve günümüz teknolojisini bir araya getirilen tasarımlar sıklıkla karşımıza çıkmaya devam edecek. Sıcak ve doğal görünen ama modern izler de taşıyan bu çok özel parçalar evinizin odak noktası olabilir.

Mat metaller de tasarımların detaylarında zenginlik katıyor. Mobilyalarda önümüzdeki yıllarda da kullanımının devam edeceğini öngörüyoruz.

Bülteni paylaş
0 0