Basın Bültenleri
  • Fethiye’de Acentalar ile Bir Araya Gelen Ali Bilir... Fethiye’de Acentalar ile Bir Araya Gelen Ali Bilir... 21 Kas, 2022 15:20 TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Adayı Ali Bilir, Fethiye’de seyahat acentaları ile bir araya geldi. Turizm sektörüne dair değerlendirmelerde bulunan Bilir, acentaların sorularını cevapladı. Fethiye turizmi için beraber karar alacağız vurgusu yaptı.
  • Sektörün Önemli Oyuncularından Loda Mobilya’ya Yen... Sektörün Önemli Oyuncularından Loda Mobilya’ya Yen... 24 Eki, 2022 09:33 Mobilya sektöründe üst müşteri grubunu hedefleyen; tasarımlarıyla, konseptiyle sektörde farklılık yaratan Loda Mobilya; yurt içi ve yurt dışında büyümeye devam ederken yönetim organizasyonunda önemli değişikliklere gitti.
  • Evinizi Sonbahara Hazırlayın Evinizi Sonbahara Hazırlayın 09 Eyl, 2022 15:25 Hepimiz evlerimize farklı dokunuşlarla yeni bir soluk getirmeyi severiz. Tüm evinizi yenilemeden de bazı parçaları değiştirerek, evinizin baştan aşağı farklı bir havaya bürünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Turizm Yatırımcıları “Baharda Zirve” Yaptı Turizm Yatırımcıları “Baharda Zirve” Yaptı 08 Haz, 2022 14:07 Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği ev sahipliğinde, Turizm Yatırım Forumu TIF 2022 kapsamında 16 Mayıs günü Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşen bahar etkinliği, turizm sektörünün ileri gelenlerini bir araya getirdi.
  • Evlerde Loda Rüzgarı Evlerde Loda Rüzgarı 26 May, 2022 13:27 Türk mobilyasını tasarım ve fonksiyonel yönüyle kendine has dizayn anlayışında birleştiren Loda Mobilya, yaz sezonuna tüketici dostu kampanyası ile giriyor. İNG Bank ile önemli bir iş birliğine imza atan marka, 50 bin TL’ye varan alışverişlerde 36 ay vade fırsatı sunuyor.