Creality, 3D baskı dünyasına eşsiz hızı ve yüksek performansıyla yeni bir soluk getiriyor
Basın Bülteni
28 Tem, 2023 15:47
Creality, 3D baskı dünyasına eşsiz hızı ve yüksek performansıyla yeni bir soluk getiriyor
3D baskının yeni nesil devi Creality markası, K1 modeliyle fark yaratıyor. Bu devrimsel 3D yazıcı, yaratıcılığın keyfini ve heyecanını kullanıcılarına yaşatırken, kısa baskı süreleri ve yüksek verimlilikle enerji tasarrufu sağlıyor. Creality’nin K1 modeli standart 3D Yazıcılardan 12 Kat hızlı…

Ezber bozan Creality K1, üstün hızıyla, normal bir FDM 3D yazıcıdan 12 kat daha hızlıdır. Baskı sürecinizi hızlandırırken, yaratıcı fikirlerinizi en hızlı şekilde somutlaştırmanıza yardımcı olur. Hafif ve hızlı baskı kafasıyla Core XY'yi birleştiren K1, hareket ataletini azaltır. Yeni nesil seramik hotend'i, hızla ısıtarak filamentin anında erimesini sağlar. Böylece, yüksek hızda bile stabil bir baskı performansı sunar. Ayrıca hızlı yazıcılarla efsanevi bir uyum sunan Creality Hyper Filamentlerle de; K1 hızına uygun, muhteşem baskılar alabilirsiniz.

Hyper flamentler muadillerine göre daha akışkan ve daha hızlı soğuma özelliği ile çok daha kısa sürede 3 boyutlu çıktılarınızda daha kesin ve net hatlar elde etmenizi sağlar.

Creality K1, kullanıcı dostu Creality OS ile donatıldı Bu işletim sistemi, hızlı çift çekirdekli 1.2GHz CPU ile çalışır ve kullanıcılara veri ve komut senkronizasyonu sağlar. Bu, yazıcının performansını optimize ederken hızlı ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.

Üstün özelliklerinden bazıları;

Nefes Kesici Baskı Hızı: 600mm/s

Eller Serbest Otomatik Seviye Ayarlama

G-Sensor ile Halka Sorununu Ortadan Kaldırma

Tak Çalıştır, Paketten Çıkar Çıkmaz Baskıya Hazır

Geniş Baskı Alanı: 220x220x250mm

Creality Hakkında

Shenzhen Creality 3D Technology Co. Ltd, 2014 yılında faaliyete geçmiştir. Creality Ulusal bir yüksek teknoloji girişimi olarak, tüketici seviyesindeki 3D yazıcıların lider global markasıdır. Dünya çapında 3,5 milyondan fazla kullanıcıya ve 530’dan fazla patente sahiptir.

2000'den fazla personeli ve yaklaşık 50.000 metrekarelik üretim alanı olan şirketin yıllık sevkiyatları 1.000.000 birimi bulmaktadır.

İlerleyen büyük ölçekli Ar-Ge merkezi, 3D baskı laboratuvarı, Creality Akademisi, modernleşmiş üretim hattı ve 24 saat durmayan profesyonel test hattı ile ürün kalitesini kaynağından itibaren garanti etmektedir.

Perakende ve Sanayi tipi 3D yazıcılar üreten firma alanında Dünya’da en hızlı büyüyen firmadır.

Genix Hakkında

Markalara ve iş ortaklarına sürdürülebilir bir büyüme planı ile markaların pazardaki durumlarını geliştirmekte, yaygın bayi ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekte, tedarik zincirindeki tüm üyelere hızlı ve etkili çözümler sunarak birlikte istikrarlı büyüme sağlamaktadır.

Genix; 1984 yılından bu yana bilişim sektörünün en önemli firmalarından biri olan Tecde Group çatısı altındaki Boğaziçi Bilgisayar ortaklığı ile kurulmuştur.

Genix, inovatif, dinamik ve müşteri odaklı ekibi ile adını kısa sürede “yarının pazarlarında” duyurmayı hedeflemektedir.

Bülteni paylaş
0 0