İç Mimar ve Tasarımcılar Loda Designers Club Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Basın Bülteni
28 Mar, 2022 11:14
İç Mimar ve Tasarımcılar Loda Designers Club Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Astrolog Hande Kazanova'nın renk kattığı ve İç Mimar Ahmet Yalçın moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte, hem 2022 yılı için burçları neler bekliyor hem de burçların dekorasyon ve tasarıma bakış açıları ile ilgili bilgilerin verildiği keyifli bir sohbet gerçekleşti.

Tasarımı kendini ifade etmenin bir yolu olarak gören Loda Mobilya, gerçekleştirdiği Loda Designers Club etkinliğinde, iç mimar ve tasarımcılar ile bir araya geldi.

Her fırsatta, mobilya sektörü için iç mimar ve tasarımcıların önemi ve değerine dikkat çeken Loda Mobilya, ikinci kez düzenlenen buluşmayı “Loda Designers Club” adı altında gelenekselleştirerek “özgün tasarım” mobilyaların Türk mobilya sektörünün güçlenmesi açısından önemine dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Modern ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Loda, 2022 koleksiyonlarını da seçkin katılımcıların beğenilerine sundu.

Son dönemde yurt içinde olduğu kadar yurt dışı yatırımları ile de atağa geçen Loda Mobilya,  mağazalarına Amerikayı da ekleyerek bir kıtaya daha Türk markasını taşımış oldu. Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve MOBSAD (Mobilya Sanayi İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Davut Karaçak, özel tasarım mobilyaların yurt içi ve ihracattaki önemine dikkat çekerek, firma olarak ülke ekonomisine ihracat ile daha fazla katkı sağlamak için katma değerli tasarımlarla üzerlerine düşeni yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
 

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Arma PR

Adres : Altunizade Mahallesi, Altunizade Sit, Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:1 B Blok Daire:7 34662 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 0 (216) 411 61 50

Web : http://www.armapr.com

E Posta : info@armapr.com