Loda Mobilya’dan evinize bahar dokunuşu; berjerler…
Basın Bülteni
27 Şub, 2023 16:44
Loda Mobilya’dan evinize bahar dokunuşu; berjerler…
Evinizin herhangi bir yerinde kendinize özel köşe oluşturmak, hanenize huzur ve mutluluk getirecektir. Salonunuzda, yatak odanızda veya çalışma odanızda oluşturacağınız bu köşe sadece size özel olabilir. Rahat berjeriniz, size özel sehpanız ve belki bir kitaplık…

Dekorasyon, evinize kişisel dokunuşunuzu yansıtmanın harika bir yoludur. İyi bir dekorasyon, evinizi güzelleştirirken aynı zamanda konforunuzu ve rahatlığınızı artırır. Bu nedenle mobilya seçimleri çok önemlidir. Bu seçimler arasında belki de en önemlisi, evinize rahatlık ve şıklık katan berjerlerdir. Tam da baharın yaklaştığı bu günlerde evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız Loda Mobilya’nın dekorasyon önerilerine göz atabilirsiniz.

Berjer seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç faktör vardır;

Öncelikle tasarım ve rahatlık her zaman birinci sıradadır. Dolayısıyla, sırt desteği, kol dayama noktaları gibi unsurların rahatlığı artırması önemlidir. Ayrıca berjerin boyutunu da dikkatli seçmelisiniz. Kullanım amacınıza göre büyük veya küçük bir model tercih edebilirsiniz. Ayrıca rengi ve deseni de mobilyalarınızla uyumlu olmalıdır.

Oturma odası ve salonlarda berjer kullanımı…

Berjerler evinizin herhangi bir bölgesinde; oturma odanızda, yatak odanızda, çalışma odanızda hatta bir holde kullanılabilirler. En sık kullanıldığı yerlerden biri hiç şüphesiz oturma odaları ve salonlardır. Salonlar, evinizin en hareketli alanlarından biridir ve berjerler, bu alanda dekorasyonunuzu tamamlayabilir.

Berjerler, genellikle kanepe veya koltuk takımlarıyla bir arada kullanılır. Bu nedenle genellikle boyutları ve kumaşları diğer mobilyalarınızla uyumlu seçilir. Dilerseniz berjerlerinizi, renkleri ve formlarıyla oturma grubu takımlarından ayırt edici olarak da tercih edilebilirsiniz.

İlaveten berjerlerin en büyük özelliği gerçek bir dinlenme alanı olması ve sağladığı konfordur. Örneğin bu yıl ahşap berjerler, zengin tasarımları, dokulu kumaşları ve metal detaylarıyla göz alıcı bir görünüm sunuyor.

Yaşam Alanlarınıza Özel Köşeler…Pencere önünde konumlandırabileceğiniz köşenizde tarzınızı yansıtan kırlentler, kitaplarınız, aydınlatmalarınız her şey sizi yansıtacak. Yapacağınız bu ufak dokunuşlar yaşam alanınızı daha sıcak hale getirecek ve sizi mutlu edecek.

Sıcak ve Doğal Tonlar ile Bahara Davet

Renklerde ise hem canlı hem de soft renkleri aynı anda kullanabilirsiniz. Açık ve koyu renkleri, yani zıtlıkları aynı mekanda tercih ederek güzel bir ambians sağlayabilirsiniz.

Toprak tonları da yaşam alanlarınıza daha sıcak ve rahat bir görünüm katmanıza yardımcı olurken; yeşil, turuncu tonları ise bu tonlarla en iyi uyumu sağlıyor.

Yatak Odalarında Berjer Kullanımı Nasıl Olmalı?

Yatak odaları, kişisel alanlarınızdır ve dinlenmek için kullandığınız özel alanınızdır. Berjerler, yatak odanızda bir okuma köşesi oluşturmak için kullanılabilir. Rahat bir berjer, yatak odanızda rahat bir okuma yapabilmenizi sağlayabilir. Ayrıca yatak odanızın dekorasyonuna uygun olarak seçilmiş bir berjer, evinizin en özel alanında da şık ve konforlu bir görünüm oluşturabilir.

Sonuç olarak iyi bir berjer seçimi yapmak önemlidir. Bunun için Loda’nın zengin ve özgün berjer modellerini inceleyebilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0