Loda Mobilya’dan Yeni Koleksiyon; Vega
Basın Bülteni
31 Mar, 2023 12:01
Loda Mobilya’dan Yeni Koleksiyon; Vega
Güneşten daha parlak Vega Yıldızının eliptik yapısından ilham alınarak tasarlanan koleksiyon; ahşap, mermer ve pirinç detayların güçlü buluşmasını gözler önüne seriyor.

Parlak bantları, özgün dizayn dili ve kusursuz işçiliğiyle öne çıkan Vega koleksiyonu, yaşam alanlarınızda sanat ve tasarım ruhunun hakim olmasını sağlıyor.

Vega koleksiyonu, yemek odası, TV ünitesi, yatak odası ve oturma odası gibi birçok mobilya parçasını içeriyor. Koleksiyon, kullanılan malzemelerin ve benzersiz tasarımının yanı sıra işlevselliğiyle de dikkat çekiyor.

Eliptik Şekiller ile Modern Bir Tasarım

Vega koleksiyonunun en belirgin özelliklerinden biri, kavisli formların kullanımı. Koyu kahverengi ahşap malzemeler ve pirinç mobilya ayakları kombinasyonun son derece şık bir görünüm sunmasını sağlıyor. Kumaşlar herhangi bir renkte seçilebiliyor, bu nedenle müşterilerin ev dekorasyonuna uyum sağlamaları kolaylaşıyor.

Kavisli formlar bilinçaltında güvenli, sıcak ve misafirperver olarak okunur. Herkese kendini konforlu hissettirecek bu yumuşak açılar, şıklıkla birleşince evinizin ışığı tarzınızı yansıtacak.

Cam ve Mermer ile Zarafet

Vega koleksiyonu, mobilyaların zarafetini arttırmak için cam ve mermer gibi malzemelerin kullanıldığı özel parçalar içeriyor. Bu, mobilyaların daha modern ve şık bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Dekoratif Detaylar

Bazı parçalarda dekoratif olarak, pirinç rengi metalik şeritler kullanılmıştır. Bu özgün detaylarla şıklığı ve işlevselliği bir arada sunan koleksiyon, evinize sıcaklık ve konfor katacak. Siz de evinize modern ve zarif bir dokunuş için Vega koleksiyonunu tercih edebilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0