Esnafın 100 Bin Kişilik Demokrasi Nöbeti
Basın Bülteni
19 Tem, 2016 13:34
Esnafın 100 Bin Kişilik Demokrasi Nöbeti
İstanbul Esenler’de Demokrasi Yürüyüşü 100 bin kişi ile devam etti. Hakimiyetin milletin elinde olduğunu göstermek ve demokrasimize sahip çıkmak için yapılan bu yürüyüşlere birçok önemli iş adamı ve esnaf katıldı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın katılımı ile Esenler Belediyesi’nin düzenlediği 100 bin kişilik demokrasi yürüyüşü, ekonominin lokomotifi olan esnafımız ile kol kola yapıldı. Gümrük Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan, İstanbul Esnaf Odalar Birliği Başkanı Faik Yılmaz, Esenler Esnaf Odası Başkanı ön saflarda yer aldı.

Demokrasi mücadelesinde ön saflarda yer alan ve birçok şehit vermiş olan esnafımız, şehitlerini anarak ülkemiz ekonomisinde olan güçlerinin, demokrasiyi korumak için de var olacağını bir kez daha gösterdi. Yürüyüş süresince, esnafımız demokrasiye sahip çıkıldığı gibi ülkemiz ekonomisine de sahip çıkılması gerekliliğini belirterek ekonomik kalkınma için oluşmuş birliğin üretimde de devam etmesi gerektiğinin altını çizdi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü

Adres : Dumlupınar Bulvarı No:151 Eskişehir Yolu 9. Km 06800 Çankaya ANKARA

Telefon : 0 312 449 43 00

Faks : 0 312 449 43 06

Web : https://esnaf.gtb.gov.tr