Basın Bültenleri
  • Kale Kilit, Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortakları A... Kale Kilit, Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortakları A... 15 May, 2024 11:38 Türkiye’nin lider kilit ve silindir üreticisi Kale Kilit’in, güven ve kalite kavramları ile özdeşleşen yaklaşımı bir kez daha ödüllendirildi ve Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortakları Araştırması'nda güvenlik sistemleri kategorisinde "B2B Excellence Ödülü"nü kazandı.
  • Kale Kilit Çalışanlarının Çocuklarından Geleceğin... Kale Kilit Çalışanlarının Çocuklarından Geleceğin... 13 May, 2024 10:50 Kale Endüstri Holding çalışanlarının çocukları, her yıl geleneksel hale gelen resim yarışmasında yaratıcılıklarını konuşturmaya devam ediyor.
  • Kale Alarmlı Silindir ile Hırsızlığa Karşı 100 Des... Kale Alarmlı Silindir ile Hırsızlığa Karşı 100 Des... 02 Nis, 2024 09:32 Kale Kilit tarafından dünyada bir ilke imza atarak geliştirilen Kale Alarmlı Silindir, can ve mal güvenliğinin korunmasında başrolü üstleniyor. Delinmeye karşı dirençli ürün, tuzak silindirin kırılmasıyla birlikte 100 desibel yüksekliğindeki alarmı devreye sokarak hırsızların ve kötü amaçlı kişilerin olay yerinden uzaklaşmasını, hane sakinlerinin ise ihlalden haberdar olmasını sağlıyor.
  • Kale Kilit, İhracatın Metalik Yıldızları Ödülleri'... Kale Kilit, İhracatın Metalik Yıldızları Ödülleri'... 13 Mar, 2024 12:39 Türkiye’nin öncü kilit üreticisi Kale Kilit, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından düzenlenen İhracatın Metalik Yıldızları Ödülleri’nde Metal Hırdavat Kategorisinde 16. kez üst üste ihracat şampiyonu olarak kendi rekorunu kırdı.