Erdem Genç ‘geleceğin rock sanatçısı’ seçildi
Basın Bülteni
03 May, 2019 12:39
Erdem Genç ‘geleceğin rock sanatçısı’ seçildi
Geçtiğimiz gün Grand Pera Emek Sahnesi’nde beşincisi gerçekleşen Türkiye Gençlik sahiplerini buldu. 100.000’den fazla gencin oylarıyla kazananların belirlendiği geceye yeni rock klibiyle renk katan ve gelecekte adından çokça söz ettirecek olan Erdem Genç, Gençlik Özel ödülü aldı.

Bu sene 5’incisi gerçekleştirilen Türkiye Gençlik Ödülleri sahiplerini buldu. 100 binden fazla gencin oylarıyla kazananların belirlendiği geceye yeni rock klibiyle renk katan ve gelecekte adından çokça söz ettireceği belirtilen Erdem Genç, Gençlik Özel ödülü aldı. Sunuculuğunu ünlü şovmen ve sunucu Ceyhun Yılmaz yaptığı gecede Türkiye Gençlik Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Maksut Coşkun Dokunulmaz katılan tüm sanatçı ve misafirlere teşekkür ederken, birçok kategoride ödüllerin dağıtıldığı törene Reynmen de katıldı.  
 
Gecede Erdem Genç, Ceyhun Yılmaz’la ilgili bir anısını da paylaştı. Kendisinin Şişli’deki evine üçüncü kere hırsız girdiğinde bu haberi twitter ile duyuran bir haber sitesine Ceyhun Yılmaz’ın verdiği cevapta "Bari anahtar yaptırsaydınız" yorumunu hatırlatarak "o ev benimdi" demesi gülüşmelere neden oldu.
 
Gecede ödül alan isim ve markalar şöyle;

  En iyi erkek sinema filmi oyuncusu Çağlar Ertuğrul, 
  En iyi kadın sinema filmi oyuncusu Burcu Özberk, 
  En iyi kadın sanatçı Simge 
  En iyi banka ödülü Ziraat Bankas 
  En iyi giyim markası Ramsey, 
  En iyi lezzet markası Tavuk Dünyası
 

Erdem Genç Hakkında:

YTÜ Makine Mühendisliği mezunu olan Erdem Genç, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi ve Özyeğin Üniversitesi’nde MBA eğitimi aldı. Şan eğitimini ise Pentagram grubu vokalisti Murat İlkan ve İTÜ Devlet Konservatuarı Öğretim Görevlisi soprano Günay Acar ile tamamladı. 

Lise yıllarından beri müzik gruplarında yer alan Genç’in 2003’te Dreams Have No Limits (Düşlerin Sınırı Yoktur) adlı bir de demo/EP kaydı bulunuyor. Erdem, Varillaz ve Ritmbox gruplarıyla perküsyon çalıp ritim atölyeleri düzenliyor. Ayrıca kişisel gelişim ve edebiyat alanlarında yayınlanmış dört kitabı bulunuyor. Bunun dışında Türkiye’nin En Başarılı Genci, Yılın Genç Girişimcisi gibi ödüllerin de sahibi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
M3 Works İletişim

Adres : Halaskargazi Cad. Poyraz Sok. Genç Plaza. No:13 Harbiye İstanbul

Telefon : +90 212 241 41 71

Faks : +90 212 241 46 71

Web : http://www.m3.com.tr

E Posta : info@m3.com.tr