Basın Bültenleri
  • Albümün Gelirleri Öğrencilere Albümün Gelirleri Öğrencilere 25 Ağu, 2022 11:16 Ürettiği şarkılarla birlikte gençlere bir yıl burs veren Genç, yeni şarkılarında da gençlere burs vererek onlara destek olmayı devam edeceğini belirtti.
  • Üç Kıtada Klip Çekti Üç Kıtada Klip Çekti 07 Oca, 2021 13:30 Erdem Genç’in Motivasyon albümündeki Engel Olma parçası için üç kıtada yapılan çekimler pandemiden hemen önce tamamlanmıştı.
  • Üniversite yıllarında kurduğu şirket ile şimdi dün... Üniversite yıllarında kurduğu şirket ile şimdi dün... 23 Kas, 2020 09:42 Genç girişimci Erdem Genç, üniversite yıllarında kurduğu şirket ile Covid-19 sonrasında kurumsal etkinlikler düzenlerken şimdi ise dünyanın birçok yerindeki firmaya sanal yayıncılık hizmeti veriyor.
  • Koronavirüs sürecini fırsata çevirdiler Koronavirüs sürecini fırsata çevirdiler 01 Haz, 2020 14:07 Koronavirüs salgını nedeniyle bir çok firma evden çalışma sistemine geçti. Kurumsal takım çalışması ve motivasyon eğitimleri düzenleyen M3 Works, online etkinlikleri ile koronavirüs sürecini fırsata çevirdi.
  • Çalışanlar internetten takım aktivitelerine katılı... Çalışanlar internetten takım aktivitelerine katılı... 16 Nis, 2020 12:39 Şirketler çalışanlarına yalnız olmadıklarını göstermek ve takım ruhunu hissettirmek için online takım çalışması etkinlikleri düzenlediklerini kaydeden M3 Works firması Genel Müdürü Erdem Genç, Yaklaşmakta olan 23 Nisan Çocuk Bayramı ve Ramazan için de uzaktan etkinlik çalışmaları olduğunu söyledi.