Sistem Alüminyum Fuara Damgasını Vurdu!
Basın Bülteni
15 Mar, 2017 14:23
Sistem Alüminyum Fuara Damgasını Vurdu!
8-11 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşen 18. Avrasya Pencere Fuarı, katılımcı firmalar açısından geçtiğimiz yıla göre çok daha hareketli ve verimli geçti. Alüminyum özel salonunda bulunan Sistem Alüminyum, en fazla ziyaretçi ağırlayan stantlardan birine sahipti.

ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen 18.Avrasya Pencere Fuarı, sektörün en önemli buluşmalarından biri olarak biliniyor. Kapı, Pencere ve Alüminyum Özel bölümlerine sahip olan fuar, bu yıl yoğun bir ziyaretçi akınına uğradı.

Alüminyum özel bölümünde 14. Salonda yerini alan Sistem Alüminyum, sergilediği kompozit panel ürünleri ile dikkat çekti. Bu yılki fuar standında, alüminyum kompozit panel renk ve dokularına geniş yer ayıran firma, bu seçimi ile ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başardı.

 

ERDOĞAN YILMAZ: “KOMPOZİT PANEL ÜRÜNLERİMİZ İLE ÖN PLANA ÇIKTIK”

Bu yıl düzenlenen fuarın firmaları adına oldukça keyifli geçtiğini belirten Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü Erdoğan Yılmaz; “ Fuarda alüminyum kompozit panel renk ve desen çeşitlerimizi standımızda sergileyerek, ziyaretçilerimize bu alandaki ürün çeşitliliğimizi anlatmaya çalıştık. Bu fuar için mottomuzu “şehrirenklendir” olarak belirledik ve standımızda dev bir duvar kartelası sergiledik. Gelen yorumlar ise oldukça pozitif ve motive ediciydi. Şimdi ise, sektörün bir diğer önemli buluşması olan 40. Yapı Fuarı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” Dedi.

 

 

 

 

 

Editöre Not:

Sistem Alüminyum, dökümhaneden başlayıp  kalıp üretimi, ekstrüzyon imalatı, elektrostatik toz boya, ahşap kaplama, eloksal, mekanik işlem, kompozit panel imalatı ve nihai uygulamaları da bünyesinde bulunduran entegre bir tesistir. Sektöre sunulan sistemler her aşamada mühendislik testlerinde geçirilmiş ve Avrupa (EN) normlarında tüm aksesuarlarla uyumu sağlanmıştır. 

1994 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde yer alan Sistem Alüminyum, 70.000m²’lik  kapalı alandaki üretim tesisi, sektördeki önemli tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile Türkiye’nin önemli alüminyum üreticilerinden biridir.

 

 

 

Bilgi İçin:

 Ülkü Yurtsever – Kurumsal İletişim Yöneticisi

 P: +90 2128868787

M:ulku.yurtsever@sistemaluminyum.com.tr

 

 

Bülteni paylaş
0 0