Sistem Alüminyum Sektörün En Büyük Buluşması 18. Avrasya Pencere Fuarı'nda!
Basın Bülteni
27 Şub, 2017 11:23
Sistem Alüminyum Sektörün En Büyük Buluşması  18. Avrasya Pencere Fuarı'nda!
Bu yıl 18.si düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı için tüm katılımcı firmalar hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yıl da Pencere Fuarı’na katılarak ziyaretçilerini ağırlayacak olan Sistem Alüminyum, düzenlenen fuarın önceki yıllarda olduğu gibi hareketli geçeceğini düşünüyor.

 18. Avrasya Pencere Fuarı, sektörün en önemli buluşmalarından biri. Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuar, birçok yerli ve yabancı katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Sistem Alüminyum da bu yıl 18.si düzenlenecek olan Avrasya Pencere Fuarı için hazırlıklarını hızlandırdı.

Çorlu’da 70.000’lik bir kapalı alanda üretim gerçekleştiren Sistem Alüminyum, ISO’nun yayınladığı Türkiye’nin En Büyük İlk 500 Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer alıyor. Yurt içindeki faaliyetlerinin yanı sıra önemli ölçüde bir ihracat hacmine sahip olan firmanın,  Avrasya Pencere Fuarı’nda tanıtımını yapacağı ürünler ağırlıklı olarak pencere & kapı sistemleri ve alüminyum kompozit paneller olacak.

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 18. Avrasya Pencere Fuarı, dört gün boyunca profesyonel ziyaretçilerini ağırlayacak ve önemli anlaşmalara ev sahipliği yapacak.

Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü Erdoğan Yılmaz, fuar hazırlıklarının son hızda devam ettiğini belirtti ve  "18. Avrasya Pencere Fuarı 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında, Tüyap’ta olacak. Stand numaramız 1405 /B. Tüm fuar ziyaretçilerini standımıza bekleriz." dedi.

 

Editöre Not:

Sistem Alüminyum, dökümhaneden başlayıp  kalıp üretimi, ekstrüzyon imalatı, elektrostatik toz boya, ahşap kaplama, eloksal, mekanik işlem, kompozit panel imalatı ve nihai uygulamaları da bünyesinde bulunduran entegre bir tesistir. Sektöre sunulan sistemler her aşamada mühendislik testlerinde geçirilmiş ve Avrupa (EN) normlarında tüm aksesuarlarla uyumu sağlanmıştır. 

1994 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde yer alan Sistem Alüminyum, 70.000m²’lik  kapalı alandaki üretim tesisi, sektördeki önemli tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile Türkiye’nin önemli alüminyum üreticilerinden biridir.

 

 

 

 

 

Bülteni paylaş
0 0