Basın Bültenleri
  • Sistem Alüminyum Fuara Damgasını Vurdu! Sistem Alüminyum Fuara Damgasını Vurdu! 15 Mar, 2017 14:23 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşen 18. Avrasya Pencere Fuarı, katılımcı firmalar açısından geçtiğimiz yıla göre çok daha hareketli ve verimli geçti. Alüminyum özel salonunda bulunan Sistem Alüminyum, en fazla ziyaretçi ağırlayan stantlardan birine sahipti.
  • Pencere Fuarı'nda Kadınlar Günü Kutlaması Pencere Fuarı'nda Kadınlar Günü Kutlaması 09 Mar, 2017 08:32 18. Avrasya Pencere Fuarı’nda Sistem Alüminyum, fuarın ilk gününe denk gelen Kadınlar Günü’nü hoş bir sürpriz ile kutladı.
  • Basılı Teknik Kataloglar Tarihe Karışıyor, Mobil U... Basılı Teknik Kataloglar Tarihe Karışıyor, Mobil U... 03 Mar, 2017 08:44 Bankacılıktan, e-ticarete, kargo hizmetlerinden kariyer portallarına kadar birçok sektörde kullanılan mobil uygulamalar, yapı sektöründe de kullanılmaya başlandı. Kendi alanında bir ilke imza atarak kendi mobil uygulamasını geliştiren Sistem Alüminyum, teknik katalogları kullanan teknisyenlerin ve mimarların ağır ve kalın basılı katalogları taşımalarına gerek kalmaksızın, diledikleri an ve diledikleri yerde ürünlerle ilgili teknik bilgilere erişimini kolaylaştırıyor.
  • Sistem Alüminyum Sektörün En Büyük Buluşması  18.... Sistem Alüminyum Sektörün En Büyük Buluşması 18.... 27 Şub, 2017 11:23 Bu yıl 18.si düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı için tüm katılımcı firmalar hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yıl da Pencere Fuarı’na katılarak ziyaretçilerini ağırlayacak olan Sistem Alüminyum, düzenlenen fuarın önceki yıllarda olduğu gibi hareketli geçeceğini düşünüyor.