Ulusal şampiyona Avrupa’da destek verin!
Basın Bülteni
12 Oca, 2017 07:53
Ulusal şampiyona Avrupa’da destek verin!
VSY Biotechnology Avrupalı firmalarla yarışıyor; Türk halkının oylarını bekliyor.

Avrupa’nın en iyi şirketlerinin belirlendiği European Business Awards Yarışması’nın ‘The ELITE Award’ etabının 2016 Yılının Büyüme Stratejisi Kategorisi’nde Türkiye’nin Ulusal Şampiyonu seçilen VSY Biotechnology; yarışmanın ikinci aşamasında diğer ülkelerin ulusal şampiyonlarıyla yarışıyor. İnternet üzerinden halk tarafından yapılan oylamalar Avrupa’nın birincilerini belirleyecek. 

VSY Biotechnology de dahil olmak üzere, ulusal Şampiyon seçilen diğer tüm Avrupalı firmaların videoları European Business Awards’ın web sitesinde yayınlanmaya başladı. Yapılan oylama sonucunda Avrupa birincilileri belirlenecek.

Ocak 2016’nın ikinci haftası başlayan oylama 7 hafta boyunca devam edecek.

Oylama Nasıl Yapılıyor:

  • Linke tıklayarak Videonun bulunduğu sayfayı açınız: http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-elite-award-for-growth-strategy-of-the-year/19516
  • “VOTE FOR THIS ENTRY” başlığı altında yer alan E-Mail kutucuğuna e- mail adresinizi giriniz ve oylama yapmak için “VOTE” (oylama) kutucuğunu tıklayınız.
  • Kutucuğa yazdığınız E-posta adresinize oylama ile ilgili bir doğrulama mesajı gelecektir. E- posta adresinizi açarak, European Business Awards tarafından size teyit amacıyla gönderilen mailin içeriğindeki linki tıklamanız gerekmektedir. Bu linki tıkladığınızda oylamanız geçerli olacaktır.
Bülteni paylaş
0 0