Basın Bültenleri
  • Dr. Ercan Varlıbaş;  ‘Sağlığın Gelişimine 30 Yılı... Dr. Ercan Varlıbaş;  ‘Sağlığın Gelişimine 30 Yılı... 07 Ara, 2019 13:31 VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan Varlıbaş, Sağlık Gönüllüleri Türkiye Derneği tarafından "Sağlığın Gelişimine 30 Yılı Aşkın Sürelik Meslek Hayatları Boyunca Kesintisiz Katkı Sağlayan Kişi Ödülü"ne layık görüldü.
  • Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank: “VSY Bi... Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank: “VSY Bi... 26 Eki, 2019 09:07 TC. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bir otomobil ihracatından daha fazla katma değer sağlayan ürünlerin VSY Biotechnology tarafından Türkiye’de üretildiğini belirterek, “VSY Biotechnology gibi firmalara ihtiyacımız var” dedi.
  • Avrupa’nın giriş kapısına uzanan stratejiler Avrupa’nın giriş kapısına uzanan stratejiler 08 Haz, 2017 07:04 VSY Biotechnology’nin başarı hikâyesinin irdelendiği “Avrupa’nın Giriş Kapısına Uzanan Stratejiler“ isimli vaka çalışması Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.
  • 18. Efort Kongresi Viyana’da düzenleniyor 18. Efort Kongresi Viyana’da düzenleniyor 01 Haz, 2017 07:39 Her yıl geleneksel olarak Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Birliği tarafından düzenlenen Efort Kongresi’nin 18.’si bu yıl Avusturya’nın Viyana kentinde 31 Mayıs - 2 Haziran 2017 tarihleri arasında düzenleniyor.
  • Yıldızlar Biyoteknolojiye Odaklandı Yıldızlar Biyoteknolojiye Odaklandı 29 May, 2017 07:52 Yıldız Teknik Üniversitesi 7. Biyomühendislik Günleri Üniversite’nin Davutpaşa Kampüsü’nde düzenlendi. Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevil Yücel öğrencilerin biyoteknoloji alanındaki başarı hikâyelerini dinlemeleri, endüstri ile ilişkilerini geliştirmeleri ve bütünleşmeleri açısından Biyomühendislik Günleri’ni her yıl düzenlediklerini belirterek gelecek yıl bu etkinliğin kapsamını daha genişleterek Biyomühendislik Kongresi’ni gerçekleştireceklerini söyledi.