Modda'da Prim Rekoru
Basın Bülteni
14 Oca, 2020 17:15
Modda'da Prim Rekoru
İnşaat, taahhüt, proje yönetimi ve gayrimenkul alanında faaliyet gösteren köklü firmalardan Ontan inşaat, 2006 yılından bu yana Yerel ve Ulusal platformlarda özellikle Ege Bölgesi'ne birçok ödüllü proje kazandırdı. Firma yetkilileri, prestij projelerinden Modda Bulvar'ın fiyat avantajı ve alternatifli daire tipleriyle ilk günden bugüne yüzde 50 prim yaptığını açıkladı.

İzmir’de Modda imzasıyla markalı konut projeleri üreten  Ontan Grup’a, Türkiye’nin en Prestijli gayrimenkullerinin ödüllendirildiği ‘’Sign Of The City Awards’’ 2015 yılında En iyi Rezidans Ontan Bayraklı Projesiyle 2018 yılında En iyi Konut kategorisinde Modda Suıtes Projesiyle” ödül alan Ontan Grup. İçerisinde çarşı, müze, konut, ticari birimleri barındıran Modda Bulvar Projesi, “En İyi Karma Kullanım” kategorisinde Premium proje seçilmişti. Bu yıl Modda Bayraklı Projesiyle yapımı tamamlanmış En İyi Rezidans kategorisinde ödül aldı. Aynı zamanda Modda Port Projesiyle ’de yapımı devam eden En İyi Rezidans kategorisinde Premium proje seçildi.

Katma değerli projelerinin yanında yurtdışında Mozambik, Rusya, Azerbaycan, Cezayir, Sri Lanka gibi birçok ülkede bitirdikleri ve devam eden taahhüt projelerinin yanı sıra, İzmir Bornova’da hayata geçirilen 'Herşey evinizin altında' sloganıyla karma konsept ile tasarlanan Modda Bulvar projesinde 500 kişilik kültür ve sanat merkezi, modern sanatlar müzesi, bilim müzesi ve alışveriş merkezleri de yer alıyor. Modda Bulvar Projesi’nin en değerli özelliklerinden ‘lokasyonu’ Modda Bulvar projesinin şehir içi ve şehirler arası yolların kesişme noktasında yer alıyor. Yeni yapılacak metro hattının projenin önünden geçecek, metro istasyonu ile yeni yapılacak Uçan Yol ‘un projeye 100 metre mesafesi var. Ege Üniversitesi birkaç dakika uzaklıktaki, Point AVM’ye yürüyüş mesafesinde olan Projeye yatırım yapanları İzmir trafiğine takılmadan, yürüme mesafesindeki metro, otobüs ulaşım imkânlarını kullanarak, rahat ve huzurlu bir yaşam bekliyor.

MODDA’DA FIRSATLAR HER ZAMAN DEVAM EDİYOR

Modda Yöneticileri; Fiyat avantajı ve alternatifli daire tipleriyle ilk günden bugüne %50 prim yaptığını, teslimata yaklaştıkça projenin primlenmesinin hız kaybetmeden devam edeceğini bildirdi.
 

Bülteni paylaş
0 0